
Трансформер робот Оптимус Прайм (трансформується в машину, аксесуари, висота 22см) HS 93
Продавець: Круті тачки
583 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: HS 93
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Трансформер робот Оптимус Прайм (трансформується в машину, аксесуари, висота 22см) HS 93». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 190 мм |
| Высота упаковки | 330 мм |
| Длина | 220 мм |
| Длина упаковки | 530 мм |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип | Трансформер |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Желтый |
| Ширина | 60 мм |
| Ширина упаковки | 80 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-12-18
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності



