
Трек для машинок (200 деталей, машинка на батарейках, підсвічування, неоновий трек) 777-133
Продавець: Круті тачки
604 ₴851 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 777-133
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Трек для машинок (200 деталей, машинка на батарейках, підсвічування, неоновий трек) 777-133». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Трек для машинок (металопластикова машинка, фігурка героя, наклейки, запускник, перешкоди для трюків)

Трек для машинок (музика, рухомі деталі, динозаври, машинки, кран-динозавр) T912A

Паркування трек для машинок (2 машинки з інерцією, запускач, оточення, у коробці) 5709

Паркування трек для машинок (звук, автоматичний підйомник, 4 машинки, в коробці) T 917 A
📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота в собранном виде | 90 мм |
| Высота упаковки | 230 мм |
| Длина в собранном виде | 970 мм |
| Длина упаковки | 360 мм |
| Особенности | Световые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип | Автотрек |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина в собранном виде | 680 мм |
| Ширина упаковки | 100 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-01-16
дякую) все супер) миру і процвітання вам 🤗)
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


