
Трек для машинок (звук, підсвічування, електрична конвеєрна стрічка, 4 поїзди, в коробці) T 922 A
Продавець: Круті тачки
824 ₴1 145 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: T 922 A
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Трек для машинок (звук, підсвічування, електрична конвеєрна стрічка, 4 поїзди, в коробці) T 922 A». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Трек для машинок (200 деталей, машинка на батарейках, підсвічування, неоновий трек) 777-133

Трек для машинок (автоматичний витяг, мелодія, 4 машинки, 2 динозаври, кран-маніпулятор) T 912 A

Трек для машинок (металопластикова машинка, фігурка героя, наклейки, запускник, перешкоди для трюків)

Трек для машинок (музика, рухомі деталі, динозаври, машинки, кран-динозавр) T912A
📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота упаковки | 270 мм |
| Длина упаковки | 123 мм |
| Материал изготовления | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип | Паркинг/гараж |
| Ширина упаковки | 295 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-12-17
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


