
Універсальна коляска 2в1 El Camino ERA ME 1100-1 Black Ink Чорна
Продавець: Круті тачки
13 156 ₴16 044 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності
Артикул: ME 1100-1 Black Ink
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Універсальна коляска 2в1 El Camino ERA ME 1100-1 Black Ink Чорна». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | El Camino |
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 112 см |
| Длина | 103 см |
| Количество блоков | 1 (Для одного ребенка) |
| Количество колес | 4 шт |
| Комплектация коляски | Корзина для покупок, Прогулочный блок, Дождевик, Сумка для детских принадлежностей, Антимоскитная сетка, Чехол-накидка на ножки |
| Материал колес | Полиуретан |
| Механизм складывания | Книжка |
| Поворотные передние колеса/колесо | Да |
| Система амортизации | Пружины |
| Состояние | Новое |
| Тип задних колес | Одинарные |
| Тип коляски | Универсальная/комбинированная |
| Тип передних колес | Одинарные |
| Тип ремней безопасности | 5-ти точечные |
| Цвет | Черный |
| Число точек опоры | Четыре точки |
| Ширина | 60 см |
| Ширина передней и задней оси | Различная |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-09-27




