
USB тестер ATORCH A3 підтримка QC2.0, QC3.0, DC 4-32V, 0-7A
Продавець: Experience
820 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «USB тестер ATORCH A3 підтримка QC2.0, QC3.0, DC 4-32V, 0-7A». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
Мультиметр MASTFUYI FY106B, AC/DC, 4A/600V с NCV і TrueRMS, на 4000 відліків

Комплект дріт 12AWG у м'якій силіконовій термостійкій ізоляції: червоний (0,5 м) + чорний (0,5 м)

Роз`єми AMASS XT60BE-F та XT60Н-M із захисними ковпачками

Протиударний кейс з EVA для електроніки, мультиметрів, паяльників (чорний 22*12*6 см)
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | ATouch |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Тип | Цифровой |
| Тип измеряемого тока | DC |
| Минимальный диапазон измерения | 0 |
| Максимальный диапазон измерения | 7 |
| Питание | USB |
| Напряжение | 32 В |
| Минимальная рабочая температура | -10 °С |
| Максимальная рабочая температура | 100 °С |
| Длина | 74.5 мм |
| Ширина | 32.3 мм |
| Высота | 10 мм |
| Вес | 0.03 кг |
| Монитор | LCD TFT |
| Цветность монитора | Цветной |
| Размер монитора | 1.44 дюйм |
| Функции | Амперметр, Вольтметр |
| Применение тестера | АКБ |
| Индикация | Световая |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-11-30
Дякую вам Олександре за оцінку нашої роботи. Завжди до ваших послуг.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності
