
USB тестер ATORCH ТС64 підтримка QC2.0, QC3.0, DC 3,7-30V, 0-4A
Продавець: Experience
380 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «USB тестер ATORCH ТС64 підтримка QC2.0, QC3.0, DC 3,7-30V, 0-4A». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
Мультиметр MASTFUYI FY106B, AC/DC, 4A/600V с NCV і TrueRMS, на 4000 відліків

Комплект дріт 12AWG у м'якій силіконовій термостійкій ізоляції: червоний (0,5 м) + чорний (0,5 м)

Роз`єми AMASS XT60BE-F та XT60Н-M із захисними ковпачками

Протиударний кейс з EVA для електроніки, мультиметрів, паяльників (чорний 22*12*6 см)
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | ATouch |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Тип | Тестер |
| Применение тестера | АКБ |
| Функции | Амперметр, Вольтметр |
| Монитор | LCD |
| Размер монитора | 0.96 дюйм |
| Цветность монитора | Цветной |
| Индикация | Световая |
| Питание | USB |
| Напряжение | 30 В |
| Длина | 50 мм |
| Ширина | 19 мм |
| Высота | 9 мм |
| Вес | 0.01 кг |
💬 Відгуки покупців (3)
2025-12-01
Переваги
Швидко відправили2025-08-24
Дякую вам за оцінку нашої роботи. Завжди до ваших послуг. Звертайтеся ще.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-04-28
Дякую вам Сергію за оцінку нашої роботи. Завжди до ваших послуг. Звертайтеся ще.
Переваги
Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності
