
Уцінка! Каталка-толокар із батьківською ручкою Bentley Bambi M 3901LM-2 Чорний матовий| Толокар з батьківською ручкою
Продавець: Круті тачки
1 401 ₴1 556,67 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: M 3901LM-2 Y
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Уцінка! Каталка-толокар із батьківською ручкою Bentley Bambi M 3901LM-2 Чорний матовий| Толокар з батьківською ручкою». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bambi |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Машинка |
| Возрастная группа | От 1 года |
| Материал изготовления | Пластик |
| Особенности | Ручка для родителей, Мелодии, Звуковые эффекты |
| Длина | 65 см |
| Ширина | 28.5 см |
| Высота | 89 см |
| Вес | 4 кг |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-15
Переваги
Ввічливий продавець, Товар був у наявності



