
Уцінка! Каталка-толокар із батьківською ручкою (музика, світло, на батарейці) Bambi M 4231L-2 Чорний
Продавець: Круті тачки
1 582,22 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: M 4231L-2 Y
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Уцінка! Каталка-толокар із батьківською ручкою (музика, світло, на батарейці) Bambi M 4231L-2 Чорний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bambi |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Машинка |
| Возрастная группа | От 1 года |
| Материал изготовления | Пластик |
| Особенности | Ручка для родителей, Световые эффекты, Мелодии, Звуковые эффекты |
| Длина | 66 см |
| Ширина | 42 см |
| Высота | 90 см |
| Вес | 3.9 кг |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-18
Ми замовляли машинку нашому бебіку . Якість і вигляд повністю відповідає цініГарний товар
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності



