
Ваги до 50 кг, Rainberg RB-302 / Ваги торгові / Ваги для торгівлі / Ваги електронні
Продавець: HUGO
889 ₴1 270 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності130 замовлень
Артикул: 234580028
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Ваги до 50 кг, Rainberg RB-302 / Ваги торгові / Ваги для торгівлі / Ваги електронні». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →
Електронні торгові ваги до 50 кг з трьома дисплеями 75003 / Ваги торгові / Настільні торгові ваги

Торгові ваги до 50 кг, мережа/акумулятор, Nokasonic NK-4017 / Електронні ваги торгові / Ваги для торгівлі

Електронні торгові ваги до 50 кг MS-982S / Настільні електроваги для торгівлі

Електронні ваги до 50кг MS 228 / Акумуляторні ваги з лічильником ціни / Ваги для торгівлі
📋 Технічні характеристики
| Длина | 230 мм |
| Длина платформы | 230 мм |
| Максимальный вес | 50 кг |
| Материал платформы весов | Нержавеющая сталь |
| Тип весов | Торговые |
| Тип питания | Аккумулятор, Сеть 220 В |
| Ширина | 300 мм |
| Ширина платформы | 300 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-07
Хороше обслуговування, швидка доставка. Щиро Вам дякую.
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Товар був у наявності