
Ванна складна дитяча для купання EL Camino CROCO (довжина 80см) ME 1141 Yellow Жовта
Продавець: Круті тачки
914 ₴1 269 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: ME 1141 Yellow
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Ванна складна дитяча для купання EL Camino CROCO (довжина 80см) ME 1141 Yellow Жовта». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Ванна складна дитяча для купання на ніжках зі зливом EL Camino BASIC (довжина 78см) ME 1152 Gray Сіра

Ванна складна дитяча для купання зі зливом EL Camino (вкладиш, довжина 84см) ME 1105 Deep Blue Синя

Ванна складна дитяча для купання зі зливом EL Camino (вкладиш, довжина 84см) ME 1105 Coral Powder Рожева

Ванна складна дитяча для купання на ніжках зі зливом EL Camino BASIC (довжина 78см) ME 1152 Blue Синя
📋 Технічні характеристики
| Производитель | El Camino |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | С рождения |
| Высота | 20.8 см |
| Длина | 80 см |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Отверстие для слива воды |
| Состояние | Новое |
| Тип ванночки | Ванночка для душевых кабин |
| Цвет | Желтый |
| Ширина | 53.9 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-11-29
Чудова ванночка, дитина в захваті) Якість відмінна і дуже гарна) Перше, що дитина сказала це: «схожа на мінйона, классс!»
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


