
Ванна складна дитяча для купання на ніжках зі зливом EL Camino BASIC (довжина 78см) ME 1152 Blue Синя
Продавець: Круті тачки
867 ₴1 205 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: ME 1152 Blue
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Ванна складна дитяча для купання на ніжках зі зливом EL Camino BASIC (довжина 78см) ME 1152 Blue Синя». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Ванна складна дитяча для купання на ніжках зі зливом EL Camino BASIC (довжина 78см) ME 1152 Gray Сіра

Ванна складна дитяча для купання зі зливом EL Camino (вкладиш, довжина 84см) ME 1105 Deep Blue Синя

Ванна складна дитяча для купання зі зливом EL Camino (вкладиш, довжина 84см) ME 1105 Coral Powder Рожева

Ванна складна дитяча для купання EL Camino CROCO (довжина 80см) ME 1141 Yellow Жовта
📋 Технічні характеристики
| Производитель | El Camino |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 1.3 кг |
| Возрастная группа | С рождения |
| Высота | 20 см |
| Длина | 78 см |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Отверстие для слива воды |
| Состояние | Новое |
| Тип ванночки | Ванночка для душевых кабин |
| Цвет | Синий |
| Ширина | 49 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-10-02
Переваги
Гарне обслуговування


