
Ванна складна дитяча для купання EL Camino (слив, вкладиш, довжина 77,5см) PLUS ME 1151 Lilac Рожевий
Продавець: Круті тачки
1 004 ₴1 395 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: ME 1151 Lilac
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 4 відгуків покупців для «Ванна складна дитяча для купання EL Camino (слив, вкладиш, довжина 77,5см) PLUS ME 1151 Lilac Рожевий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Ванна складна дитяча для купання на ніжках зі зливом EL Camino BASIC (довжина 78см) ME 1152 Gray Сіра

Ванна складна дитяча для купання зі зливом EL Camino (вкладиш, довжина 84см) ME 1105 Deep Blue Синя

Ванна складна дитяча для купання зі зливом EL Camino (вкладиш, довжина 84см) ME 1105 Coral Powder Рожева

Ванна складна дитяча для купання EL Camino CROCO (довжина 80см) ME 1141 Yellow Жовта
📋 Технічні характеристики
| Производитель | El Camino |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 1.55 кг |
| Возрастная группа | С рождения |
| Высота | 20.5 см |
| Длина | 77.5 см |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Отверстие для слива воды, Термодатчик |
| Состояние | Новое |
| Тип ванночки | Ванночка для душевых кабин |
| Цвет | Розовый |
| Ширина | 48 см |
💬 Відгуки покупців (4)
2025-08-05
Швидко відправили, все ціле, справне, ванночка відповідає опису. Рекомендую продавця.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-07-15
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили2025-01-17
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець2025-01-11
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


