
Ванна складна дитяча для купання EL Camino T-CONTROL (термометр, довжина 87см) ME 1106 Pink Рожева
Продавець: Круті тачки
1 756 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: ME 1106 Pink
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 5 відгуків покупців для «Ванна складна дитяча для купання EL Camino T-CONTROL (термометр, довжина 87см) ME 1106 Pink Рожева». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Ванна складна дитяча для купання на ніжках зі зливом EL Camino BASIC (довжина 78см) ME 1152 Gray Сіра

Ванна складна дитяча для купання зі зливом EL Camino (вкладиш, довжина 84см) ME 1105 Deep Blue Синя

Ванна складна дитяча для купання зі зливом EL Camino (вкладиш, довжина 84см) ME 1105 Coral Powder Рожева

Ванна складна дитяча для купання EL Camino CROCO (довжина 80см) ME 1141 Yellow Жовта
📋 Технічні характеристики
| Производитель | El Camino |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | С рождения |
| Высота | 23 см |
| Длина | 87 см |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Термодатчик, Отверстие для слива воды |
| Состояние | Новое |
| Тип ванночки | Ванночка для душевых кабин |
| Цвет | Розовый |
| Ширина | 51 см |
💬 Відгуки покупців (5)
2024-12-12
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-08-18
Не працював термометр, але замінивши батарейки які булі в комплекті- все запрацювало.
Переваги
Гарне обслуговування2024-08-14
2024-07-26
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-07-02
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності


