
Велосипед-трансформер біговел з батьківською ручкою Profi 12 дюймів MB 1021-2 Білий
Продавець: Круті тачки
3 397 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: MB 1021-2
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Велосипед-трансформер біговел з батьківською ручкою Profi 12 дюймів MB 1021-2 Білий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Profi |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Год выпуска | 2024 |
| Диаметр колеса/диска | 12" |
| Длина | 90 см |
| Количество колес велосипеда | 2+2 |
| Максимальный вес | 40 кг |
| Материал изготовления рамы | Сталь |
| Пол | Унисекс |
| Регулировка высоты сиденья | Да |
| Регулировка подъема руля | Да |
| Состояние | Новое |
| Съемная управляющая ручка | Да |
| Съемные вспомогательные колеса | Да |
| Тип велосипеда | Детский |
| Форм фактор рамы | Складная |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 35.5 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-12-03
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності




