
Велосипед-трансформер біговел з батьківською ручкою Profi 12 дюймів MB 1021-5 Червоний
Продавець: Круті тачки
3 397 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: MB 1021-5
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Велосипед-трансформер біговел з батьківською ручкою Profi 12 дюймів MB 1021-5 Червоний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Profi |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 5.9 кг |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Диаметр колеса/диска | 12" |
| Длина | 90 см |
| Количество колес велосипеда | 2+2 |
| Максимальный вес | 40 кг |
| Материал изготовления рамы | Сталь |
| Пол | Унисекс |
| Регулировка высоты сиденья | Да |
| Регулировка подъема руля | Да |
| Состояние | Новое |
| Съемная управляющая ручка | Да |
| Съемные вспомогательные колеса | Да |
| Тип велосипеда | Детский |
| Форм фактор рамы | Складная |
| Цвет | Красный |
| Ширина | 35.5 см |
| Возрастная группа | От 2 до 4 лет |
💬 Відгуки покупців (2)
2025-08-12
Товар прийшов цілий, запакований добре. Сподобалося , що можна купити додаткову гарантію.
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-07-22
Все чудово, рекомендую👍
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Товар був у наявності




