
Велосипед триколісний дитячий з батьківською ручкою TURBO TRIKE MT 1001-1 Elegant Black Чорний
Продавець: Круті тачки
3 843 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: MT 1001-1 Elegant Black
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Велосипед триколісний дитячий з батьківською ручкою TURBO TRIKE MT 1001-1 Elegant Black Чорний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Велосипед триколісний дитячий з батьківською ручкою TURBO TRIKE MT 1007-9 Темно-синій

Велосипед триколісний дитячий з батьківською ручкою TURBO TRIKE MT 1007-1 Чорний

Велосипед триколісний дитячий з батьківською ручкою TURBO TRIKE MT 1006-8 Світло-сірий

Велосипед триколісний дитячий з батьківською ручкою TURBO TRIKE MT 1005-13
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Turbo Trike |
| Страна производитель | Китай |
| Багажная корзина | Спереди и сзади |
| Багажник | Да |
| Вес | 9 кг |
| Диаметр колеса/диска | 12" |
| Задний тормоз | Ножной |
| Съемные подставки для ног | Да |
| Цвет | Черный |
| Количество колес велосипеда | 3 |
| Максимальный вес | 25 кг |
| Материал изготовления рамы | Сталь |
| Надувные колеса | Нет |
| Регулировка высоты сиденья | Да |
| Ремни безопасности | Да |
| Год выпуска | 2024 |
| Сиденье со спинкой | Да |
| Солнцезащитный козырек | Да |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Тип велосипеда | Трехколесный велосипед |
| Форм фактор рамы | Цельная |
| Возрастная группа | От 2 до 4 лет |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-11-27
Переваги
Актуальна ціна


