
Велосипед триколісний дитячий з батьківською ручкою TURBO TRIKE MT 1036 grey Сірий
Продавець: Круті тачки
3 106 ₴4 087 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: MT 1036 grey
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Велосипед триколісний дитячий з батьківською ручкою TURBO TRIKE MT 1036 grey Сірий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Велосипед триколісний дитячий з батьківською ручкою TURBO TRIKE MT 1005-2 Графітовий

Велосипед триколісний дитячий з батьківською ручкою TURBO TRIKE MT 1007-9 Темно-синій

Велосипед триколісний дитячий з батьківською ручкою TURBO TRIKE MT 1007-1 Чорний

Велосипед триколісний дитячий з батьківською ручкою TURBO TRIKE MT 1006-8 Світло-сірий
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Turbo Trike |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 6.45 кг |
| Высота | 100.5 см |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Длина | 95.5 см |
| Количество колес велосипеда | 3 |
| Максимальный вес | 30 кг |
| Материал изготовления рамы | Алюминиевый сплав |
| Надувные колеса | Нет |
| Пол | Унисекс |
| Ремни безопасности | Да |
| Сиденье со спинкой | Да |
| Солнцезащитный козырек | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип велосипеда | Трехколесный велосипед |
| Форм фактор рамы | Цельная |
| Цвет | Серый |
| Ширина | 49 см |
| Возрастная группа | От 2 до 4 лет |
💬 Відгуки покупців (2)
2025-07-29
Чудовий велосипед. Дочці одразу сподобався.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-07-12
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


