
Вертикальна полиця-трансформер SHOE RACK для взуття на 3 секції Біло-зелена Складана полиця для взуття
Продавець: Kanctovar
249 ₴350 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності40 замовлень
Артикул: 7207-1/GR
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 4 відгуків покупців для «Вертикальна полиця-трансформер SHOE RACK для взуття на 3 секції Біло-зелена Складана полиця для взуття». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Тип мебели | полка для обуви |
| Форма тумбы | прямая |
| Количество полок (отделений) для обуви | 3 шт |
| Цвет | Бирюзовый |
| Цвет (оттенок) мебели | Зеленый, Белый |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 270 мм |
| Глубина | 255 мм |
| Высота | 500 мм |
| Выдвижной ящик | 0 шт |
| Дверка | 0 шт |
| Сиденье для обувания | Нет |
| Зеркало | 0 шт |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Нет |
| Корпус | пластик |
| Фасады | пластик |
| Полки | пластик |
💬 Відгуки покупців (4)
2024-09-30
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-06-22
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-05-07
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-04-24
Дякую магазину за швидку доставку. Гарний товар , задоволені покупці 🥰
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності





