
Вертикальна полиця-трансформер SHOE RACK для взуття на 3 секції Біло-зелена Складана полиця для взуття
Продавець: Velotrend
249 ₴350 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 7207-1/GR
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Вертикальна полиця-трансформер SHOE RACK для взуття на 3 секції Біло-зелена Складана полиця для взуття». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Выдвижной ящик | 0 шт |
| Высота | 500 мм |
| Глубина | 255 мм |
| Дверка | 0 шт |
| Зеркало | 0 шт |
| Количество полок (отделений) для обуви | 3 шт |
| Корпус | пластик |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Нет |
| Полки | пластик |
| Сиденье для обувания | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | полка для обуви |
| Фасады | пластик |
| Форма тумбы | прямая |
| Цвет | Бирюзовый |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый, Зеленый |
| Ширина | 270 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-02-15
Переваги
Актуальний опис, Швидко відправили, Товар був у наявності

