
Вертикальна полиця-трансформер SHOE RACK для взуття на 5 секцій
Продавець: Kanctovar
399 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності40 замовлень
Артикул: SR-6/DT
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Вертикальна полиця-трансформер SHOE RACK для взуття на 5 секцій». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Тип мебели | полка для обуви |
| Форма тумбы | прямая |
| Количество полок (отделений) для обуви | 5 шт |
| Цвет | Белый |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 260 мм |
| Глубина | 240 мм |
| Высота | 1750 мм |
| Выдвижной ящик | 0 шт |
| Дверка | 0 шт |
| Сиденье для обувания | Нет |
| Зеркало | 0 шт |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Нет |
| Корпус | пластик |
| Фасады | пластик |
| Полки | пластик |
💬 Відгуки покупців (3)
2024-07-24
У мене було побажання: зелений або сірий колір, але прислали оранжевий.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна2024-03-15
Чуток размеры посчитаны не так, как стоило, но я это ожидала. В одной ячейке помещаются легко туфли до 38 размера, а туфли от 41 — уже слегонца висят или торчат (это как вам нравится) и капать с них на пол точно будет. Ну, а о размещении там сапог и говорить нечего: только на верхней полке)) А так отличные этажерки для тапок и/или кроссовок, спасибо. Продавец не виноват в том, что не додумал производитель.
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-02-25
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності





