
Вертикальна полиця-трансформер SHOE RACK для взуття на 4 секції
Продавець: Kanctovar
349 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: SR4/DT
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Вертикальна полиця-трансформер SHOE RACK для взуття на 4 секції». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Тип мебели | полка для обуви |
| Форма тумбы | прямая |
| Количество полок (отделений) для обуви | 4 шт |
| Цвет | Бирюзовый |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 260 мм |
| Глубина | 240 мм |
| Высота | 660 мм |
| Выдвижной ящик | 0 шт |
| Дверка | 0 шт |
| Сиденье для обувания | Нет |
| Зеркало | 0 шт |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Нет |
| Корпус | пластик |
| Фасады | пластик |
| Полки | пластик |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-08-31
все супер
Переваги
Гарне обслуговування





