
Вішалка стійка для одягу телескоп HALLSTEND YX9132-1 152*42*74,5 Вішалка для одягу
Продавець: Kanctovar
399 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності160 замовлень
Артикул: 16652/MG
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Вішалка стійка для одягу телескоп HALLSTEND YX9132-1 152*42*74,5 Вішалка для одягу». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Вішалка стійка для одягу 173х75х42см, Чорна / Вішалка підлогова з полицею для взуття

Металева вішалка стійка для одягу з полицями та колесами 110х159х57см

Вішалка стійка для одягу (160x112x46см) Simple Coat Rack Double Row YU227

Вішалка для одягу з полицями для взуття 152х60х33см / Вішалка стійка для одягу / Підлогова вішалка
📋 Технічні характеристики
| Тип вешалки | Переносная, Напольная |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Да |
| Тип опор | Колесики |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Универсальная |
| Полка для обуви | 1 шт |
| Полка для головных уборов | 1 шт |
| Корпус (каркас) | металл |
| Ширина | 420 мм |
| Высота | 152 мм |
| Длина | 745 мм |
| Разборная конструкция | Да |
💬 Відгуки покупців (2)
2024-10-29
2024-10-23
Нажаль ,у дописі було написано що вона металева,але коли переглядала вже товар на пошті , матеріал був схожий більш на пластик аніж на метал. А так , виглядало все як на фотографії,просто не метал як мені потрібно було.



