
Вішалка стійка для одягу 173х75х42см, Чорна / Вішалка підлогова з полицею для взуття
Продавець: HUGO
498,88 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності100 замовлень
Артикул: 234573200
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Вішалка стійка для одягу 173х75х42см, Чорна / Вішалка підлогова з полицею для взуття». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →
Вішалка стійка для одягу телескоп HALLSTEND YX9132-1 152*42*74,5 Вішалка для одягу

Металева вішалка стійка для одягу з полицями та колесами 110х159х57см

Вішалка стійка для одягу (160x112x46см) Simple Coat Rack Double Row YU227

Вішалка для одягу з полицями для взуття 152х60х33см / Вішалка стійка для одягу / Підлогова вішалка
📋 Технічні характеристики
| Тип вешалки | Напольная |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Нет |
| Тип опор | Колесики |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Полка для обуви | 1 шт |
| Корпус (каркас) | сталь покрытая краской |
| Ширина | 750 мм |
| Глубина | 420 мм |
| Высота | 1730 мм |
| Разборная конструкция | Да |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-01-28
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Товар був у наявності2026-01-16
Переваги
Актуальний опис