
Вішалка для одягу з полицями для взуття 152х60х33см / Вішалка стійка для одягу / Підлогова вішалка
Продавець: GoodChoise
628 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 234580340
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Вішалка для одягу з полицями для взуття 152х60х33см / Вішалка стійка для одягу / Підлогова вішалка». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 72Комплект 2шт Кабель живлення для роутера з 5B до 12В від павербанка USB-DC / Шнур для вай фай роутера
ШІ 75Електрична щітка для прибирання 5в1 Magic Brush / Універсальна бездротова щітка з насадками для ванної
ШІ 80Портативний душ, 6000 мАг, MY-880 / Мобільний душ для кемпінгу / Душ з цифровим індикатором температури
ШІ 90Бездротовий масажер для шиї та плечей, з підігрівом, 10 режимів, USB / Електричний масажер для спини / Електромасажер
🔍 Схожі товари
Більше →
Вішалка стійка для одягу телескоп HALLSTEND YX9132-1 152*42*74,5 Вішалка для одягу

Вішалка для одягу New Simple Floor Clothes Rack Підлогова стійка-вішалка для одягу та взуття 172х80х26 см

Практична стійка вішалка для одягу та взуття Clothes Rack Up підлогова на колесах з поперечиною

Потрійна металева багатофункціональна підвісна вішалка для одягу та взуття з гачками та полицями
📋 Технічні характеристики
| Высота | 1520 мм |
| Глубина | 330 мм |
| Корпус (каркас) | металл |
| Назначение | Универсальная |
| Полка для обуви | 2 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип вешалки | Напольная |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 600 мм |
| Штанга для одежды | 1 шт |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-01
Переваги
Ввічливий продавець