
Водний автомат (2 кольори, акум. 3,7 V, USB, у коробці) 927-1
Продавець: Круті тачки
475 ₴670 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 927-1
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Водний автомат (2 кольори, акум. 3,7 V, USB, у коробці) 927-1». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота упаковки | 185 мм |
| Длина упаковки | 436 мм |
| Комплектация мишенью | Нет |
| Максимальная дальность стрельбы | 12 м |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип | Водное оружие |
| Тип боеприпасов | Вода |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 55 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-05-29
Переваги
Актуальний опис, Актуальна ціна, Товар був у наявності



