
Водний автомат (2 кольори, оптичний приціл, глушник, додаткова ручка, USB-кабель, в коробці) 518-5
Продавець: Круті тачки
701 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності
Артикул: 518-5
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Водний автомат (2 кольори, оптичний приціл, глушник, додаткова ручка, USB-кабель, в коробці) 518-5». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 280 мм |
| Высота упаковки | 200 мм |
| Длина | 600 мм |
| Длина упаковки | 47 мм |
| Комплектация мишенью | Нет |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип | Автомат |
| Тип боеприпасов | Вода |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 110 мм |
| Ширина упаковки | 70 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-08-07




