
Водний пістолет Water Gun (акумулятор 3.7 V, підсвітка, 2 магазини, у коробці) 518-2 Шрих = 90070
Продавець: Круті тачки
424 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 518-2 Шрих = 90070
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Водний пістолет Water Gun (акумулятор 3.7 V, підсвітка, 2 магазини, у коробці) 518-2 Шрих = 90070». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота упаковки | 160 мм |
| Длина упаковки | 227 мм |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип | Бластер |
| Тип боеприпасов | Вода |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Розовый |
| Ширина упаковки | 95 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-05-31
пришло через 2 дня,все отлично, работники вежливые и отзывчивые. на все вопросы ответили доходчиво. 5 звёзд
Переваги
Швидко відправили, Ввічливий продавець




