
Водний пістолет Water Gun (акумулятор 3.7 V, підсвітка, 2 магазини, у коробці) CY 045
Продавець: Круті тачки
435 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: CY 045
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Водний пістолет Water Gun (акумулятор 3.7 V, підсвітка, 2 магазини, у коробці) CY 045». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 250 мм |
| Высота упаковки | 180 мм |
| Длина | 205 мм |
| Длина упаковки | 260 мм |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип | Бластер |
| Тип боеприпасов | Вода |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Розовый |
| Ширина | 110 мм |
| Ширина упаковки | 80 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-04-23
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності




