
Заколисуючий центр шезлонг для новонароджених з музикою та вібро режимом Mastela 6915 Сірий
Продавець: Kanctovar
2 300 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності110 замовлень
Артикул: 6915
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Заколисуючий центр шезлонг для новонароджених з музикою та вібро режимом Mastela 6915 Сірий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Заколисуючий центр шезлонг на 12 мелодій та таймером EL Camino ME 1077 Beige Бежевий

Гойдалка Заколисуючий центр шезлонг для новонароджених з музикою та вібро режимом

Заколисуючий Центр шезлонг Mastela (таймер, москітна сітка, музика) 8113 Світло-сірий

Заколисуючий центр шезлонг Mastela (москітна сітка, музика, поворот 360, таймер, 3 швидкості) 8911
📋 Технічні характеристики
| Производитель | MASTELA |
| Материал изготовления каркаса | пластик, металл |
| Наличие ремней безопасности | Да |
| Колесики | Нет |
| Антискользящие накладки на ножках | Да |
| Особенности | Мобиль с игрушками, Игровые подвески, Ремни безопасности |
| Цвет | Серый |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Солнцезащитный козырек | Нет |
| Электронный музыкальный блок | Да |
| Навесной игровой элемент | карусель с игрушками |
| Съемный чехол | Сиденья, Спинки |
| Механизм качания | Нет |
| Контроль качания таймером | Нет |
| Функция вибрации | Да |
| Возможность использования в качестве качели | Да |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Да |
| Ширина | 510 мм |
| Глубина | 730 мм |
| Высота | 640 мм |
| Вес | 2.4 кг |
💬 Відгуки покупців (2)
2024-08-27
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець2024-03-10
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Швидко відправили


