
Заколисуючий Центр шезлонг Mastela (таймер, москітна сітка, музика) 8113 Світло-сірий
Продавець: Круті тачки
4 325 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 8113
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Заколисуючий Центр шезлонг Mastela (таймер, москітна сітка, музика) 8113 Світло-сірий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Заколисуючий центр шезлонг для новонароджених з музикою та вібро режимом Mastela 6915 Сірий

Гойдалка Заколисуючий центр шезлонг для новонароджених з музикою та вібро режимом

Заколисуючий центр шезлонг на 12 мелодій та таймером EL Camino ME 1077 Beige Бежевий

Заколисуючий центр шезлонг Mastela (москітна сітка, музика, поворот 360, таймер, 3 швидкості) 8911
📋 Технічні характеристики
| Производитель | MASTELA |
| Страна производитель | Китай |
| Антискользящие накладки на ножках | Да |
| Вес | 5 кг |
| Возможность использования в качестве качели | Да |
| Высота | 790 мм |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Глубина | 740 мм |
| Контроль качания таймером | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 18 кг |
| Материал изготовления каркаса | металл, пластик |
| Механизм качания | Да |
| Навесной игровой элемент | карусель с игрушками |
| Наличие ремней безопасности | Да |
| Особенности | Звуковые эффекты, Игровые подвески, Съемный чехол для сиденья, Мелодии, Ремни безопасности |
| Пол | Унисекс |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Да |
| Скорость качания | 5 |
| Состояние | Новое |
| Съемный чехол | Спинки, Сиденья |
| Цвет | Серый |
| Ширина | 560 мм |
| Электронный музыкальный блок | Да |
💬 Відгуки покупців (3)
2025-09-09
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-07-06
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-07-04



