
Залізниця Блакитний вагон (українська озвучка, довжина 282см, локомотив, музика, світло, дим) 70144
Продавець: Круті тачки
437 ₴616 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 70144
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Залізниця Блакитний вагон (українська озвучка, довжина 282см, локомотив, музика, світло, дим) 70144». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота упаковки | 260 мм |
| Длина упаковки | 380 мм |
| Комплектация игрушки | Вагон, Локомотив |
| Материал изготовления | Пластик |
| Особенности | Звуковые эффекты, Световые эффекты |
| Протяженность дороги | 2.82 м |
| Состояние | Новое |
| Тип | Железная дорога |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Голубой |
| Ширина упаковки | 70 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-12-12
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності



