
Залізниця Блакитний вагон (українська озвучка, довжина 580см, локомотив, музика, світло, дим, 22 предмет) 7015
Продавець: Круті тачки
701 ₴988 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 7015
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Залізниця Блакитний вагон (українська озвучка, довжина 580см, локомотив, музика, світло, дим, 22 предмет) 7015». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота упаковки | 360 мм |
| Длина упаковки | 600 мм |
| Комплектация игрушки | Вагон, Локомотив |
| Материал изготовления | Пластик |
| Особенности | Звуковые эффекты, Световые эффекты |
| Протяженность дороги | 5.6 м |
| Состояние | Новое |
| Тип | Железная дорога |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Голубой |
| Ширина упаковки | 75 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-07




