
Залізниця (локомотив, вагон 2шт, звук, світло, дим, 11 деталей, 46-46см) 2055-3
Продавець: Круті тачки
580 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 2055-3
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Залізниця (локомотив, вагон 2шт, звук, світло, дим, 11 деталей, 46-46см) 2055-3». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 4 лет |
| Высота упаковки | 230 мм |
| Длина в собранном виде | 460 мм |
| Длина упаковки | 455 мм |
| Комплектация игрушки | Вагон, Локомотив |
| Материал изготовления | Пластик |
| Особенности | Звуковые эффекты, Световые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип | Железная дорога |
| Тип питания | Батарейки |
| Ширина в собранном виде | 460 мм |
| Ширина упаковки | 65 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2025-12-18
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-10-26
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності



