
Автомат іграшковий дитячий (40 м'яких набоїв, автоматичний режим, магазин, на батарейках) ZC 7167
Продавець: Круті тачки
1 069 ₴1 464 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: ZC 7167
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Автомат іграшковий дитячий (40 м'яких набоїв, автоматичний режим, магазин, на батарейках) ZC 7167». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Автомат іграшковий дитячий (світлові ефекти, звукові ефекти, вібрація) 998-08
📦
Автомат іграшковий дитячий АК (пластикові кулі) zm93

Автомат іграшковий дитячий M416 (світлові ефекти, звукові ефекти, вібрація, лазерний приціл) 998-02

Автомат іграшковий дитячий М 416 (з акумулятором 3,7 V, у наборі 20 набоїв на присосках) 338
📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 8 лет |
| Высота | 200 мм |
| Высота упаковки | 285 мм |
| Длина | 660 мм |
| Длина упаковки | 700 мм |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип | Автомат |
| Тип боеприпасов | Мягкие пули |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Серый |
| Ширина | 80 мм |
| Ширина упаковки | 85 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-02-21
Переваги
Швидко відправили, Ввічливий продавець, Товар був у наявності


