
Автомат іграшковий дитячий M416 (світлові ефекти, звукові ефекти, вібрація, лазерний приціл) 998-02
Продавець: Круті тачки
249 ₴350 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 998-02
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Автомат іграшковий дитячий M416 (світлові ефекти, звукові ефекти, вібрація, лазерний приціл) 998-02». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Автомат іграшковий дитячий (40 м'яких набоїв, автоматичний режим, магазин, на батарейках) ZC 7167

Автомат іграшковий дитячий (світлові ефекти, звукові ефекти, вібрація) 998-08
📦
Автомат іграшковий дитячий АК (пластикові кулі) zm93

Автомат іграшковий дитячий М 416 (з акумулятором 3,7 V, у наборі 20 набоїв на присосках) 338
📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота упаковки | 170 мм |
| Длина | 480 мм |
| Длина упаковки | 370 мм |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Мелодии, Звуковые эффекты, Лазерный прицел, Световые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип | Автомат |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Черный |
| Ширина упаковки | 45 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-02-22
Іграшки прийшли цілі. Все працює, гарно запаковано. Відправили дуже швидко, запропонували додаткову страховку. Набрали поцікавитись, чи все добре з товаром і чи всим ми задоволені - супер!



