
Автомат іграшковий дитячий М 416 (акум, лазерний приціл, світло, 30 м'яких набоїв на присосках) M632
Продавець: Круті тачки
2 062 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: M632
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Автомат іграшковий дитячий М 416 (акум, лазерний приціл, світло, 30 м'яких набоїв на присосках) M632». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Автомат іграшковий дитячий (40 м'яких набоїв, автоматичний режим, магазин, на батарейках) ZC 7167

Автомат іграшковий дитячий (світлові ефекти, звукові ефекти, вібрація) 998-08
📦
Автомат іграшковий дитячий АК (пластикові кулі) zm93

Автомат іграшковий дитячий M416 (світлові ефекти, звукові ефекти, вібрація, лазерний приціл) 998-02
📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота упаковки | 255 мм |
| Длина | 960 мм |
| Длина упаковки | 390 мм |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Лазерный прицел, Световые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип | Автомат |
| Тип боеприпасов | Мягкие патроны |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Черный |
| Ширина упаковки | 140 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-01-11
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


