
Автомат іграшковий дитячий SPITFIRE EDITION HAND (орбізи, на акумуляторі) 555P-3
Продавець: Круті тачки
730 ₴1 029 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 555P-3
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Автомат іграшковий дитячий SPITFIRE EDITION HAND (орбізи, на акумуляторі) 555P-3». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Автомат іграшковий дитячий М 416 (акум, лазерний приціл, світло, 30 м'яких набоїв на присосках) M632

Автомат іграшковий дитячий (40 м'яких набоїв, автоматичний режим, магазин, на батарейках) ZC 7167

Автомат іграшковий дитячий (світлові ефекти, звукові ефекти, вібрація) 998-08
📦
Автомат іграшковий дитячий АК (пластикові кулі) zm93
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Хуада тойс |
| Страна производитель | Китай |
| Высота упаковки | 190 мм |
| Длина упаковки | 410 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип | Автомат |
| Тип боеприпасов | Гидропули |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 70 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-08-13
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


