
Басейн каркасний прямокутний (228x159x42 см, 1270л) Bestway 12965 Синій
Продавець: Круті тачки
3 901 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 12965
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Басейн каркасний прямокутний (228x159x42 см, 1270л) Bestway 12965 Синій». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Басейн каркасний прямокутний (450 x 220 x 84 см, 7127 л) Intex 28273

Басейн каркасний прямокутний (260 x 160 x 65 см, 2282 л) Intex 28271NP Синій

Басейн каркасний прямокутний (400*200*122см, 8418л, фільтр, сходи) Intex 26790 Сірий

Басейн каркасний прямокутний Bestway 561FV (366-201-66см, 4000 л, фільтр-насос) Сірий
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bestway |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 11.2 кг |
| Высота | 42 см |
| Длина | 228 см |
| Объем | 1270 л |
| Состояние | Новое |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Синий |
| Ширина | 159 см |
💬 Відгуки покупців (2)
2024-07-05
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-06-28
Переваги
Товар був у наявності


