
Басейн надувний дитячий з навісом (розмір 229-191-135см, об'єм-530л, ремкомплект) Intex 57186
Продавець: Круті тачки
3 647 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 57186
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Басейн надувний дитячий з навісом (розмір 229-191-135см, об'єм-530л, ремкомплект) Intex 57186». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Басейн надувний дитячий прямокутний (розміром 305-183-56 см, об'єм: 1050л) Intex 58487

Басейн надувний дитячий Веселка (4 кільця, розміром 168-45см, об'єм: 780л) Intex 56441 NP

Басейн надувний дитячий Єдиноріжок (102х102 см, об'єм 45 л) Intex 58438

Басейн надувний дитячий Єдиноріжок (102х102 см, об'єм 45 л) Intex 58438
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Intex |
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 135 см |
| Длина | 229 см |
| Объем | 530 л |
| Состояние | Новое |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Голубой |
| Ширина | 191 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-06-29
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець


