
Човен надувний двомісний Bestway 61141 Помаранчевий (розмір 196-106см, весла, ножний насос)
Продавець: Круті тачки
1 291 ₴1 769 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 61141
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Човен надувний двомісний Bestway 61141 Помаранчевий (розмір 196-106см, весла, ножний насос)». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bestway |
| Страна производитель | Китай |
| Вид лодки | Надувная лодка |
| Грузоподъемность | 120 кг |
| Длина | 196 см |
| Материал | Армированный ПВХ |
| Особенности | Разборные весла, Насос |
| Пассажировместимость | 2 |
| Плотность материала | 0.5 г/м2 |
| Состояние | Новое |
| Тип | Гребная |
| Ширина | 106 см |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-03-31
Все отлично,спасибо.
2025-06-11
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності





