
Човен надувний двомісний Intex SEAHAWK 66332 NP (236x114x41 см, весла, насос)
Продавець: Круті тачки
2 223 ₴2 964 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 66332 NP
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Човен надувний двомісний Intex SEAHAWK 66332 NP (236x114x41 см, весла, насос)». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Intex |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 9.2 кг |
| Вид лодки | Надувная лодка |
| Грузоподъемность | 240 кг |
| Диаметр баллона | 41 см |
| Длина | 236 см |
| Материал | Армированный ПВХ |
| Особенности | Разборные весла, Насос |
| Пассажировместимость | 2 |
| Состояние | Новое |
| Тип | Гребная |
| Ширина | 114 см |
💬 Відгуки покупців (3)
2026-03-26
Переваги
Ввічливий продавець2026-03-10
Дякую сердечно!
2026-02-26
Молодці! Чудовий магазин,з приємними цінами,та консультантами.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності





