
Дитяча коляска для ляльок (4 види, люлька-перенесення, кошик, складається, колеса 11см) 883
Продавець: Круті тачки
881 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 883
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дитяча коляска для ляльок (4 види, люлька-перенесення, кошик, складається, колеса 11см) 883». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Легка дитяча коляска для прогулянок з регульованою ручкою та кошиком Melogo 9369/82100 Синій

Стильна дитяча коляска для ляльок з сумочкою та люлькою перенесенням Melogo 9325

Дитяча коляска для ляльок Melogo (2 види, кошик, столик-бампер, ремені безпеки) 9304 BWT/ 025

Дитяча коляска для ляльок (складний кошик, козирок, подвійні поворотні колеса) M 0352 U / R
📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 670 мм |
| Длина | 650 мм |
| Количество колес в коляске | 4 (шт) |
| Материал коляски | Текстиль, Металл |
| Складная конструкция | Да |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | Полиэтиленовый пакет |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 290 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-12-21
Переваги
Гарне обслуговування


