
Дитячий електромобіль Mercedes (2 мотори по 25W, MP3, USB) Bambi M 3981EBLR-1 Білий
Продавець: Круті тачки
5 950 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: M 3981EBLR-1
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дитячий електромобіль Mercedes (2 мотори по 25W, MP3, USB) Bambi M 3981EBLR-1 Білий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Дитячий електромобіль Mercedes каталка-толокар з батьківською ручкою та пультом Bambi M 5788EBLR-7 Помаранчевий

Дитячий електромобіль Mercedes-Benz G63 з музикою та дверима, що відкриваються Bambi M 4180EBLRS-2 Чорний

Дитячий електромобіль Mercedes-Benz G63 з музикою і дверима, що відкриваються Bambi M 4180EBLRS-3 Червоний

Дитячий електромобіль Mercedes на радіокеруванні із звуковими ефектами Bambi M 4560EBLR-1 Білий
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bambi |
| Страна производитель | Китай |
| Варианты управления | Из кабины водителя, Радиоуправление (пульт ДУ) |
| Возрастная группа | От 1 года |
| Время зарядки | 8 час |
| Высота | 43 см |
| Длина | 94 см |
| Емкость аккумулятора | 5 А·ч |
| Зарядное устройство | Да |
| Индикатор заряда аккумулятора | Да |
| Количество аккумуляторов | 1 шт |
| Количество двигателей | 2 шт |
| Количество мест в электро-/бензомобиле | 1 |
| Максимальная скорость | 5 км/ч |
| Максимально допустимая нагрузка | 30 кг |
| Марка | Mercedes-Benz |
| Материал колес | EVA |
| Материал корпуса | Пластик |
| Материал сиденья и спинки | Искусственная кожа |
| Мощность двигателя | 25 Вт |
| Напряжение аккумулятора | 12 В |
| Особенности | Открывающиеся дверцы, Мелодии, Световые эффекты, Ремни безопасности, Звуковые эффекты, Зеркала заднего вида, Регулятор громкости, Передние фары |
| Передачи | 1 скорость назад, 2 скорости вперед |
| Состояние | Новое |
| Тип | Электромобиль |
| Тип кузова | Легковой автомобиль |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 53 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-06



