
Дитячий мотоцикл на акумуляторі (1 мотор 45W, 12V9AH, музика, світло, MP3, USB) Bambi M 5024EL-1 Білий
Продавець: Круті тачки
9 123 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: M 5024EL-1
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дитячий мотоцикл на акумуляторі (1 мотор 45W, 12V9AH, музика, світло, MP3, USB) Bambi M 5024EL-1 Білий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Потужний триколісний дитячий мотоцикл на акумуляторі зі світлом фар та запуск кнопкою Bambi M 4840AL-4 Синій

Триколісний дитячий мотоцикл на акумуляторі з яскравим підсвічуванням та музикою Bambi M 4152EL-1 Білий

Дитячий мотоцикл на акумуляторі (1 мотор 45W, 12V9AH, музика, світло, MP3, USB) Bambi M 5022EL-4 Синій
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bambi |
| Страна производитель | Китай |
| Варианты управления | Из кабины водителя |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Время зарядки | 8 час |
| Емкость аккумулятора | 9 А·ч |
| Зарядное устройство | Да |
| Количество аккумуляторов | 1 шт |
| Количество двигателей | 1 шт |
| Количество мест в электро-/бензомобиле | 1 |
| Максимальная скорость | 5 км/ч |
| Максимально допустимая нагрузка | 30 кг |
| Материал колес | EVA |
| Материал корпуса | Пластик |
| Материал сиденья и спинки | Искусственная кожа |
| Мощность двигателя | 45 Вт |
| Напряжение аккумулятора | 12 В |
| Особенности | MP3-разъем, Регулятор громкости, Передние фары, Световые эффекты, Мелодии, Звуковые эффекты |
| Передачи | 1 скорость назад, 1 скорость вперед |
| Состояние | Новое |
| Тип | Электромотоцикл |
| Тип кузова | Мотоцикл |
| Цвет | Белый |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-10-07
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


