
Дитячий стільчик для годування великий ТМ "Мася" №1215 "Клітка коричнева"
Продавець: Круті тачки
1 239 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: №1215
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дитячий стільчик для годування великий ТМ "Мася" №1215 "Клітка коричнева"». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Дитячий стільчик для годування на коліщатках з кошиком EL CAMINO Dolce M 3236 Rosette Рожевий

Дитячий стільчик для годування CARRELLO Triumph Mint Green (сенсорна панель) CRL-10302

Дитячий стільчик для годування CARRELLO Caramel CRL-9501/3 Palette Grey Темно-сірий

Дитячий стільчик для годування (трансформер, дерев'яний) Graphite білий
📋 Технічні характеристики
| Вес стульчика | 8 кг |
| Высота с учетом спинки | 970 мм |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Глубина | 450 мм |
| Комплектация столиком-подносом | Да |
| Опоры стульчика | ножки |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Стульчик-трансформер |
| Цвет | Коричневый |
| Ширина | 430 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-07-29



