
Електромобіль трактор з причепом (2 мотори по 95W, 24V7AH, музика, світло, пульт 2,4G) Bambi M 5772EBR-3 Червоний
Продавець: Круті тачки
17 230 ₴20 512 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: M 5772EBR-3
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Електромобіль трактор з причепом (2 мотори по 95W, 24V7AH, музика, світло, пульт 2,4G) Bambi M 5772EBR-3 Червоний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Дитячий електромобіль Трактор з містким причепом та MP3 музикою Bambi M 4619ABLR-3 Червоний

Електромобіль Трактор з причепом дитячий (2 мотори по 45W, 12V9AH, пульт 2,4G, MP3) Bambi M 4573EBLR-5 Зелений

Електромобіль Трактор з причепом Bambi (р/к, 1акум24V7AH, 2мотори95W, музика, світло, USB, BLUETOOTH) M 6260EBLR-4(24V) Синій
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bambi |
| Страна производитель | Китай |
| Варианты управления | Радиоуправление (пульт ДУ), Из кабины водителя |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Время зарядки | 10 час |
| Емкость аккумулятора | 7 А·ч |
| Зарядное устройство | Да |
| Количество аккумуляторов | 1 шт |
| Количество двигателей | 2 шт |
| Количество мест в электро-/бензомобиле | 1 |
| Максимальная скорость | 6 км/ч |
| Максимально допустимая нагрузка | 30 кг |
| Материал колес | EVA |
| Материал корпуса | Пластик |
| Материал сиденья и спинки | Искусственная кожа, Пластик |
| Мощность двигателя | 95 Вт |
| Напряжение аккумулятора | 24 В |
| Особенности | Регулятор громкости, Амортизатор, Мелодии, Световые эффекты, MP3-разъем, Звуковые эффекты, Ремни безопасности |
| Передачи | 1 скорость назад, 1 скорость вперед |
| Состояние | Новое |
| Тип | Электромобиль |
| Тип кузова | Трактор |
| Цвет | Красный |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-12-07
Трактор дуже крутий. Легко зібрали, синочку дуже сподобалось. Дякуємо.



