
Електромобіль Трактор з причепом Bambi (р/к, 1акум24V7AH, 2мотори95W, музика, світло, USB, BLUETOOTH) M 6260EBLR-4(24V) Синій
Продавець: Круті тачки
17 662 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: M 6260EBLR-4(24V)
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Електромобіль Трактор з причепом Bambi (р/к, 1акум24V7AH, 2мотори95W, музика, світло, USB, BLUETOOTH) M 6260EBLR-4(24V) Синій». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Дитячий електромобіль Трактор з містким причепом та MP3 музикою Bambi M 4619ABLR-3 Червоний

Електромобіль Трактор з причепом дитячий (2 мотори по 45W, 12V9AH, пульт 2,4G, MP3) Bambi M 4573EBLR-5 Зелений

Електромобіль трактор з причепом (2 мотори по 95W, 24V7AH, музика, світло, пульт 2,4G) Bambi M 5772EBR-3 Червоний
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bambi |
| Страна производитель | Китай |
| Варианты управления | Радиоуправление (пульт ДУ), Из кабины водителя |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Емкость аккумулятора | 7 А·ч |
| Зарядное устройство | Да |
| Количество аккумуляторов | 1 шт |
| Количество двигателей | 2 шт |
| Количество мест в электро-/бензомобиле | 1 |
| Максимально допустимая нагрузка | 30 кг |
| Материал колес | EVA |
| Материал корпуса | Пластик |
| Материал сиденья и спинки | Искусственная кожа |
| Мощность двигателя | 95 Вт |
| Напряжение аккумулятора | 24 В |
| Особенности | Световые эффекты, Звуковые эффекты, MP3-разъем, Мелодии |
| Состояние | Новое |
| Тип | Электромобиль |
| Тип кузова | Трактор |
| Цвет | Синий |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-11-26
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


