
Електромобіль Трактор з причепом дитячий (2 мотори по 45W, 12V9AH, пульт 2,4G, MP3) Bambi M 4573EBLR-5 Зелений
Продавець: Круті тачки
7 613 ₴9 516 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: M 4573EBLR-5
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Електромобіль Трактор з причепом дитячий (2 мотори по 45W, 12V9AH, пульт 2,4G, MP3) Bambi M 4573EBLR-5 Зелений». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Дитячий електромобіль Трактор з містким причепом та MP3 музикою Bambi M 4619ABLR-3 Червоний

Електромобіль трактор з причепом (2 мотори по 95W, 24V7AH, музика, світло, пульт 2,4G) Bambi M 5772EBR-3 Червоний

Електромобіль Трактор з причепом Bambi (р/к, 1акум24V7AH, 2мотори95W, музика, світло, USB, BLUETOOTH) M 6260EBLR-4(24V) Синій
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bambi |
| Страна производитель | Китай |
| Варианты управления | Радиоуправление (пульт ДУ), Из кабины водителя |
| Вес | 18.5 кг |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Время зарядки | 8 час |
| Высота | 71 см |
| Диаметр задних колес | 360 мм |
| Диаметр передних колес | 255 мм |
| Длина | 154 см |
| Емкость аккумулятора | 9 А·ч |
| Зарядное устройство | Да |
| Индикатор заряда аккумулятора | Да |
| Количество аккумуляторов | 1 шт |
| Количество двигателей | 2 шт |
| Количество мест в электро-/бензомобиле | 1 |
| Максимальная скорость | 8 км/ч |
| Максимально допустимая нагрузка | 30 кг |
| Материал колес | EVA |
| Материал корпуса | Пластик |
| Материал сиденья и спинки | Искусственная кожа |
| Мощность двигателя | 45 Вт |
| Напряжение аккумулятора | 12 В |
| Особенности | Регулятор громкости, Мелодии, Световые эффекты, Звуковые эффекты, Ремни безопасности |
| Передачи | 1 скорость назад, 2 скорости вперед |
| Состояние | Новое |
| Тип | Электромобиль |
| Тип кузова | Трактор |
| Цвет | Зелёный |
| Ширина | 70 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-02-16
Трактор прийшов дуже швидко, дякуємо. Якість пластика чудовий,міцний. Рекомендую, оцінюю 10 з 10👍👍👍



