
Фен для волосся з насадкою-концентратором 1200Вт SK-2202. / Фен для сушіння волосся
Продавець: HUGO
350,41 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 234578738
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Фен для волосся з насадкою-концентратором 1200Вт SK-2202. / Фен для сушіння волосся». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →
Фен для волосся Super hair Dryer з 5 насадками професійний

Потужний дорожній складний фен для волосся Kemei CFJ-KM-8223 Рожевий Фен для волосся на 3000 Вт

Професійний фен для укладання волосся Fashion hair dryer QUICK-Drying hair care Фен для волосся на 1800 Вт

Професійний фен для волосся на 2200Вт із захистом від перегріву BITEK BT-409B Чорний
📋 Технічні характеристики
| Тип | Фен |
| Мощность фена | 1200 Вт |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Количество насадок | 1 |
| Количество скоростей | 2 |
| Количество температурных режимов | 3 |
| Холодный обдув | Да |
| Функция ионизации | Да |
| Цвет корпуса | Серый |
| Состояние | Новое |
| Концентратор | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Длина сетевого шнура | 1.5 м |
| Поворот шнура на 360 градусов | Да |
| Высота | 240 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Вес | 0.5 кг |
| Длина | 75 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-08
Переваги
Ввічливий продавець