
Ігровий набір героїв Марвел Месники (6 фігурок, підсвічування, 15 см, рухомі кінцівки, аксесуари) 8256 D
Продавець: Круті тачки
368 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 8256 D
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Ігровий набір героїв Марвел Месники (6 фігурок, підсвічування, 15 см, рухомі кінцівки, аксесуари) 8256 D». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 150 мм |
| Высота упаковки | 170 мм |
| Длина упаковки | 490 мм |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Световые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип | Сказочный/мульт герой |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 40 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-10-30
Все дуже добре, набір чудовий!
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності





